No products in the cart.

Welcome to my site

Kamila Zielińska.

Enjoy a discount for your first order. -5%

  Hello and Welcome

  KAMILA ZIELINSKA - PROJEKTANT MODY, KOSTIUMOGRAF.

  W swojej pracy przykłada dużą wagę do potrzeb najbardziej wymagających klientek. Ceni sobie najwyższą jakość tkanin, które sprowadza z europejskich stolic mody, dba o perfekcyjne wykończenia kreacji, preferuje ręczne zdobienia. Jej projekty pojawiają się w pojedynczych lub limitowanych egzemplarzach i to między innymi dzięki temu stała się ulubienicą gwiazd.

  Aktorki, prezenterki telewizyjne i wokalistki często wybierają jej suknie na wielkie gale. Gwiazdy cenią sobie oryginalne wzornictwo, klasyczną i szlachetną linię która podkreśla kobiecą sylwetkę . Pierwsze sukcesy , nauka w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Praca i doświadczenie z realnymi klientami ukształtowały ją jako projektanta i pozwoliły na wykreowanie aktualnej wizji i spojrzenia na modę. Jej projekty oprócz uznania klientów zostały docenione również przez znawców mody.

  Najnowsza kolekcja Ebony został doceniona prze wykładowców, znawców sztuki i artystów.
  Pokaz odbyła się w Słowacji na fashion week @TrencinMastoMody. Otrzymała główną nagrodę Zlota Fatima w kategorii suknie ślubne i wieczorowe.

  Finalistka konkursu Złota Nitka (3 nagrody i wyróżnienie mediów) i zdobywczyni nagrody specjalnej ASVOF Award, przyznawanej przez zagraniczną prasę. Została wyróżniona przez krytyczkę mody Diane Pernet, oraz Robb’a Young’a - dziennikarza biznesowego. Zdobyła również uznanie brytyjskiej edycji magazynu Vogue. To właśnie jej kolekcję wyróżniła słynna krytyk mody Diane Pernet ( ELLE) oraz Robb'a Young'a ( Fashion business journalist for the International Herald Tribune, the Financial Times, FT's The Business of Fashion, Vogue.com (UK) `}`.

  Tworzy również kostiumy do filmów, seriali, teledysków . Jej kolekcje publikowane są na blogach i magazynach poświęconych modzie na całym świecie. Dzięki zaangażowaniu, głębokiej j pasji i ciężkiej pracy zaproponowano jej również współpracę przy polskim filmie braci Skolimowskich “Ixjana, Z piekła rodem.” gdzie mogłam ubrać wiele cenionych aktorów.

  Podczas ostatniego pokazu w Hiszpanii na ``II Encuentro de Diseñadores de Castellon``. gdzie występowała jako gwiazda - gość zagraniczny, zdobywając kolejna nagrodę za kolekcje Africa.

  Follow Us
  Ig. Fb. TikTok.